Citát na den

Počet zobrazených článků

Hlavní články

Podzimní putovní prázdniny - pro děti od 13 do 16 let

Starší děti se mohou o podzimních prázdninách zúčastnit třídenního výletu do Branné (viz plakátek níže); přihlášku si můžete vytisknout zde. Po odevzdání přihlášky obdržíte informační e-mail. Kapacita výletu je omezená, proto s přihlašováním neotálejte.

plakatek putak opr

Podzimní "příměšťák" - pro děti od první třídy do 13 let

Na podzimní prázdniny je pro děti na faře ve Ptení připraven program. Bližší informace najdete na plakátku níže; přihlášku si můžete vytisknout zde. Po odevzdání přihlášky Vám bude zaslán informační e-mail.

plakatek primestak opr

Otce Mariusz - 50 let

V sobotu 1. září oslavil otec Mariusz výzanmné životní jubileum - 50 let života. Zde si můžete prohlédnout fotky z děkovné mše a následného velmi příjemného posezení na farním dvoře.

Otče Mariuszi - ještě jednou děkujeme za Vaši obětavou službu nejen v naší farnosti a do dalších let přejeme hojnost Božího požehnání, ochranu a pomoc Pany Marie a v neposlendí řadě pevné zdraví.

Farní den 2018 - fotky

V neděli 17.6.2018 se uskutečnil tradiční farní den - začátek byl v 15:00 v kostele sv. Martina. Pak jsme pokračovali na farním dvoře, kde byl připravený program, hry pro děti a občerstvení.

Účast byla tentokrát znatelně vyšší než v předcházejících letech, za což jsme opravdu rádi. Srdečně děkujeme všem za účast a zvláště pak těm, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě tohoto příjemně stráveného odpoledne.

Fotky si můžete prohlédnout zde.