Citát na denPřihlášení


Uživatelé
4
Články
30
Počet zobrazených článků
43402

Hlavní články

Farní den 2018 - fotky

V neděli 17.6.2018 se uskutečnil tradiční farní den - začátek byl v 15:00 v kostele sv. Martina. Pak jsme pokračovali na farním dvoře, kde byl připravený program, hry pro děti a občerstvení.

Účast byla tentokrát znatelně vyšší než v předcházejících letech, za což jsme opravdu rádi. Srdečně děkujeme všem za účast a zvláště pak těm, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě tohoto příjemně stráveného odpoledne.

Fotky si můžete prohlédnout zde.

Farní tábor už je naplněn

Oznamujeme, že farní tábor už je zcela naplněn, proto už není možné přijímat další přihlášky.

Děkujeme za pochopení.

Farní tábor 2018

Také v tomto roce se bude konat tradiční farní tábor v Protivanově a to v termínu 13.8.-23.8.2018. Právě od dnešního dne se zájemci mohou přihlašovat na adrese farnitabor.unas.cz

Podrobnější informace jsou na přiloženém plakátku.

Křížová cesta - Tomislav Ivančič

Při nedělní křížové cestě, kterou vedla dospělá schola, jsme použili poněkud neobvyklou verzi křížové vesty od Tomislava Ivančiče, která je plná opravdu krásných myšlenek. Jak sám autor v předmluvě uvádí, tato křížová cesta není určena pouze pro postní dobu; je dobré, když si každý den přečteme určitou část a v tichosti budeme o ní přemýšlet. Proto Vám na tomto odkazu nabízíme kompletní materiál k soukromé modlitbě a rozjímání.