Citát na denPřihlášení


Uživatelé
4
Články
40
Počet zobrazených článků
79198

Hlavní články

Farní den 2019 - fotky

V neděli 30.6. se jako každoročně uskutečnil farní den. Začátek proběhl jako obvykle v kostele sv. Martina. Pak jsme pokračovali na farním dvoře, kde byl připravený program, hry pro děti a občerstvení.

Srdečně děkujeme všem za účast a zvláště pak těm, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě tohoto příjemně stráveného odpoledne.

Fotky si můžete prohlédnout zde.

Pouť dětí a mládeže v Jednově - fotky

V sobotu 4.5. se uskutečnila v Jednově tradiční pouť dětí a mládeže. Skupina z naší farnosti nejprve absolovala pěší cestu lesem. V Jednově následovala mše svatá a poté se všichni přesunuli na místní hřiště, kde organizoři připravili různé hry a nechybělo ani opékání špekáčků. Celá akce byla zakončena opět v kostele. I když na zpáteční cestě pršelo, déšť nemohl smýt celkový pozitivní pocit ze společně příjemně stráveného dne.

Fotky si můžete prohlédnout zde.

Farní tábor 2019 - přihlášky

Farní tábor v Protivanově se letos uskuteční v termínu 3.8.-15.8.2019. Další detaily si můžete přečíst na přiloženém plakátu.

Farní tábor 2019

Své děti ve věku 7-16 let můžete přihlásit na tábor na odkazu:

Přihláška

Děkanátní ples mládeže - fotky, poděkování

Na odkazech níže si můžete prohlédnout fotky z děkanátního plesu, který se uskutečnil 23. února v sokolovně ve Ptení.

Fotky z plesu

Fotokoutek

 


POŘADATELÉ DĚKUJÍ VŠEM FARNÍKŮM, KTEŘÍ TUTO AKCI PODPOŘILI ÚČASTÍ, DAREM NEBO MODLITBOU.