Citát na den

Uživatelé
Počet zobrazených článků

Hlavní články

Duchovní obnova pro děti (od 5 do 13 let)

V sobotu 30.11. se koná na faře v Konici duchovní obnova pro děti od 5 do 13 let. Přihlašovat se můžete do 23.11. na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pro další informace rozklikněte přiložený plakátek.

duchovni obnova deti 2019

Farní den 2019 - fotky

V neděli 30.6. se jako každoročně uskutečnil farní den. Začátek proběhl jako obvykle v kostele sv. Martina. Pak jsme pokračovali na farním dvoře, kde byl připravený program, hry pro děti a občerstvení.

Srdečně děkujeme všem za účast a zvláště pak těm, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě tohoto příjemně stráveného odpoledne.

Fotky si můžete prohlédnout zde.

Pouť dětí a mládeže v Jednově - fotky

V sobotu 4.5. se uskutečnila v Jednově tradiční pouť dětí a mládeže. Skupina z naší farnosti nejprve absolovala pěší cestu lesem. V Jednově následovala mše svatá a poté se všichni přesunuli na místní hřiště, kde organizoři připravili různé hry a nechybělo ani opékání špekáčků. Celá akce byla zakončena opět v kostele. I když na zpáteční cestě pršelo, déšť nemohl smýt celkový pozitivní pocit ze společně příjemně stráveného dne.

Fotky si můžete prohlédnout zde.

Farní tábor 2019 - přihlášky

Farní tábor v Protivanově se letos uskuteční v termínu 3.8.-15.8.2019. Další detaily si můžete přečíst na přiloženém plakátu.

Farní tábor 2019

Své děti ve věku 7-16 let můžete přihlásit na tábor na odkazu:

Přihláška