Citát na den

Počet zobrazení článků

Hlavní články

Farní tábor 2021

I v letošním roce probíhají přípravy tradičního farního tábora v Protivanově. Je určen pro děti od 6 do 15 let a uskuteční se v termínu od 16.8. do 26.8.2021 - pro další info rozklikni přiložený plakátek.

plakatek 2 725x1024

Přihlašovat se můžete od 15.2. na odkazu: http://taborpteni.unas.cz/

Aktuální informace můžete také průběžně sledovat na táborovém facebooku: https://www.facebook.com/groups/2668396673451535/

A jedna perlička na závěr :-)

Atmosféru loňského tábota 2020 v Protiivanově si můžete připomenout prostřednictvím fotek ZDE (jméno: Tábor; kód: 2020)

Rozloučení s otcem Mariuszem - fotky

V neděli 26.7. proběhlo na farním dvoře společné setkání, jehož důvodem bylo rozloučení se s otcem Mariuszem (viz také přiložený plakátek).

Rozlučka s otcem Mariuszem

Fotografie z tohoto setkání si můžete prohlédnout ZDE.

Děkanátní ples mládeže 2020 - fotky

Dne 15.2. se konal v Jesenci děkanátní ples mládeže. Fotky z tohoto plesu si můžete prohlédnout zde

Organizátoři děkují všem, kteří svojí účasti nebo jakýmkoliv jiným způsobem pomohli přispět Mateřskému centru Srdíčko z Konice, kterému byl poukázán veškerý výdělek této akce.

Poslední přenos mše svaté

Milí farníci

Od 11.května bude možné slavit mše svaté s počtem 100 účastníků. Proto od 11.5.2020 bude běžný režim bohoslužeb v naší farnosti.

Pokud jste nestihli mši svatou, nebo neslyšeli ohlášky můžete využít uložené záznamy dle data na kanálu YouTube - Farnost PTENI.

Dále platí hygienické příkazy:

- při vstupu do kostela možnost dezinfekce rukou

- povinná rouška

- v lavici budeme sedět ve větších odstupech

- v kropenkách nebude svěcená voda

- při pozdravení pokoje se nebudou podávat ruce