Citát na den

Počet zobrazených článků

Hlavní články

Farní tábor 2019 - přihlášky

Farní tábor v Protivanově se letos uskuteční v termínu 3.8.-15.8.2019. Další detaily si můžete přečíst na přiloženém plakátu.

Farní tábor 2019

Své děti ve věku 7-16 let můžete přihlásit na tábor na odkazu:

Přihláška

Děkanátní ples mládeže - fotky, poděkování

Na odkazech níže si můžete prohlédnout fotky z děkanátního plesu, který se uskutečnil 23. února v sokolovně ve Ptení.

Fotky z plesu

Fotokoutek

POŘADATELÉ DĚKUJÍ VŠEM FARNÍKŮM, KTEŘÍ TUTO AKCI PODPOŘILI ÚČASTÍ, DAREM NEBO MODLITBOU.

Děkanátní ples mládeže

V sobotu 23.února 2019 se v sokolovně ve Ptení uskuteční první děkanátní ples mládeže. Podrobnější informace naleznete po rozkliknutí přiloženého plakátu.

prvni dekanatni ples mladeze

Duchovní obnova pro děti (od 5 do 13 let)

V sobotu 15.12. se koná na faře v Konici duchovní obnova pro děti od 5 do 13 let. Přihlašovat se můžete do 9.12. na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pro další informace rozklikněte přiložený plakátek.

duchovni obnova deti 2